12 Ağustos 2011 Cuma

Kıyamet Günü


'Kıyamet Günü' yaklaşırken dünyada kaosun hakim olacağı söylenir bazı kitaplarda, belgelerde. Son dönemde bakıyorum da futbolda yaşananlara o gün yaklaşıyor mu diye soruyorum kendime. Şu an müthiş bir gerginlik var, bizde ve Dünya futbolunda. 3 Temmuz'da gözaltına alınmalarla patlayan olay ve hale devam eden süreç. Liglerimizin bir anda 9 Eylül'e ertelenmesi. Herkesin bir fikri olsa da halen kararın merakla beklenmesi. Dünyada ise Fifa'da ki olaylar. Bletter'e yapılan bırak baskısı. Mohammed bin Hammam'a verilen ceza. Rummenige'nin Fifa ve Uefa'ya savurduğu tehditler. İtalya ve İspanya'da yapılan grev nedeniyle liglerin geç başlama ihtimali olması. İngiltere'de çıkan olaylar nedeniyle bazı maçların oynanamayacak olması ve belki de şimdi unuttuğum daha birçok şey. Eğer 'kıyamet alametleri' diye bir şey varsa bu yıldan fazlası olmaz herhalde.

2 yorum:

Sportman dedi ki...

NBA'de de lockout var. Sporu bir tarafa bırakırsak, birçok ülkede isyan var. Kriz yüzünden bütün ülkeler teker teker batıyor. En güçlü devletler isyanlarla mücadele edip, ekonomisini kurtarmaya çalışıyor. Çok büyük bir bunalım var, tüm dünyada ve her alanda. 2011'i herkes kötü hatırlayacak.

Sinan dedi ki...

Guzel yararli bir konu bedava chat - islami chat - islami sohbet - sohbet siteleri - dini sohbet - mynet sohbet - sohbet odaları - garanti arkadas - sohbet kanallari - mirc sohbet - chat siteleri - mirc script indir - sohbet odaları - cinsel muhabbet - cinsel sohbet - Sex chat - seviyeli sohbet - kameralı sohbet - sohbet et - cinsel sohbet - sex sohbet - mirc - mirc indir - kameralı mirc - turkce mirc - sohbet siteleri - cet - chat kanali - chat kanalları - sohbet kanali - sohbet kanalları - Video izle - izmir sohbet - kaliteli sohbet - seviyeli chat - sesli sohbet - porno - Film izle